0
У вас немає товарів у кошику.

0

Бюстгальтери напівущільнені (PU)

Напівм'які бюстгальтери Alles

Чуттєвий і зручний, стабільний і спокусливий. Бюстгальтер з напівпідкладкою - ідеальний партнер як для повсякденного марафону, так і для елегантних вечірніх прогулянок.

Укріплений в нижній частині чашок, він формує груди, надаючи їм округлу форму, а витончений верх зазвичай має світліше обробку з декоративною вишивкою, мереживом або атласом. В результаті, ми отримуємо рішення для всіх жінок, які цінують чарівний стиль чуттєвої нижньої білизни і зручність крою з підтримкою грудей. Таке поєднання робить напівм'який бюстгальтер незамінним в будь-якому гардеробі!

Витончена елегантність - так можна найкраще охарактеризувати бюстгальтери з полуподкладкой Alles. Класичний, мереживний, бавовняний, багато декорований або однотонний - вибір візерунків складений таким чином, щоб що всі жінки знайшли тут модель, ідеально відповідну їх стилем і темпераментом.

Кожен напівм'який бюстгальтер від Alles ідеально підтримує бюст, збирає його і піднімає. Бретелі жорстко закріплені з можливістю регулювання, а їх ширина, адаптована до розміру бюстгальтера, забезпечує комфорт для рук.

Бюстгальтери з напівпідкладкою через їх стійку структуру зазвичай рекомендуються для середнього і великого бюсту, а триступеневе регулювання окружності додатково полегшує її правильне регулювання і комфорт при носінні.