0
У вас немає товарів у кошику.

0

Труси

У вас точно вже є кілька моделей у вашому гардеробі, які вам подобаються, а в магазині Alles є кілька, які вам точно заманеться мати – трусики, труси! Непідвладний часу дизайн, повністю зосереджений на відображенні краси жіночних вигинів зі стилем та комфортом одночасно.

Бавовняні труси - синонім комфорту та м'якого покриття тіла приємним матеріалом. Мереживні труси, у свою чергу, втілюють спокусливий шарм і кокетливу елегантність. Незалежно від ваших уподобань – трусики – це обов'язкова річ у будь-якому гардеробі, а незліченна кількість їх варіантів дає можливість підібрати спідню білизну до будь-якого випадку.

У магазині Alles ви знайдете дві основні моделі - труси та класичні труси, які були розроблені з особливою увагою до кожної деталі та з урахуванням широкого спектру індивідуальних потреб кожної жінки.

  • Висока чи занижена талія?
  • Непрозора трикотажно-збірна модель чи прозорий тюль із ширшими лініями крою?
  • Рівномірна фактура чи інтригуючі вставки?

Залежно від того, чи плануєте ви приховати недоліки або підкреслити вигини, ви можете вибрати ідеальний крій із відповідним оздобленням. Крім того, в асортименті Alles жіночі трусики доступні у всіх дизайнах та кольорах. Чуттєвий чорний, невинний білий або солодко-рожевий - поряд з насиченим бордовим, вишуканим сірим та іншими сміливішими відтінками - це палітра для будь-якого настрою.