0
У вас немає товарів у кошику.

0

Бюстгальтери ущільнені (U)

Ущільнені бюстгальтери Alles

Кожній жінці подобається час від часу виділятися з натовпу. Вибираючи бюстгальтери з м'якою підкладкою, ви даруєте собі момент безмежної чуттєвості, що дозволяє висловити свою впевненість! Класичний крій і незаперечна елегантність - ось риси, які відрізняють бюстгальтери з наповнювачем Alles від інших моделей, представлених на ринку. Але що ж такого особливого в самому крої?

Дизайн бюстгальтера забезпечує привабливе відображення бюста, збираючи і піднімаючи його - в результаті груди набувають кокетливу округлу форму. Чашки з поролону з внутрішньої сторони покриті 100% бавовною. Крім того, в цих моделях кісточки покривають всі груди, забезпечуючи високий комфорт при носінні. Якщо додати шарму чуттєвим і жіночним матеріалами, таким як тюлеві банери або візерункове мереживо - висновки очевидні! Мереживний бюстгальтер з підкладкою просто необхідний в гардеробі кожної жінки!

Однак не менш популярні бюстгальтери з бавовняної підкладкою, які м'яко покривають шкіру природною текстурою матеріалу.

Який варіант вам ближче?

В пропозиції Alles ви знайдете безліч кольорів і стилів, щоб ви могли вибрати стиль, який вам найбільше підходить. На додаток до широкого діапазону дизайну бюстгальтери з м'якою підкладкою також відрізняються різноманітністю форм і оздоблень. Ми пропонуємо як конструкції з високою перемичкою, так і моделі з глибоким вирізом. Чи готові вибрати щось для себе?