0
У вас немає товарів у кошику.

0

Сорочки для годування

Хоча народження дитини змінює пріоритети в нашому житті, материнство сьогодні сприймається зовсім інакше, ніж кілька років тому. Молоді мами докладають багато зусиль, щоб розділити свій час між доглядом за новонародженим та турботою про його благополуччя, і ми… раді їм допомогти.

Саме з ними була створена колекція нічних сорочок для годуючих, які не обов'язково повинні бути позбавлені форми та чуттєвого крою! Створюючи лактаційну білизну для мам, ми зробили акцент на оригінальному дизайні, щоб підкреслити вашу жіночність у цей надзвичайно насичений та чарівний час!

Сорочки для годування груддю Alles - це матеріали найвищої якості, незвичайні візерунки та увага до деталей. Тут ви знайдете мереживо, оборки і всім відома бавовна, щоправда, у сучасному та оригінальному виконанні. Хто сказав, що мама не може почуватися стильно та модно? Проте естетичного виміру тут недостатньо.

Створюючи нічні сорочки для мам, ми ставили перед собою завдання забезпечити вам бездоганний комфорт і повний комфорт, щоб догляд за малюком був ще простіше. вам клопоту. Наші моделі розширюються вниз, а це означає, що вони легко адаптуються до мінливої ​​фігури свіжоспеченої мами. Також вони відмінно підійдуть перед пологами, і в пологовому будинку - у перші години, проведені з малюком. Нічне годування стане трохи простіше!