0
У вас немає товарів у кошику.

0

Фільтр
Закрити

Варіанти товарів

Розмір
  1. 36 (2)
  2. 38 (2)
  3. 40 (2)
  4. 42 (2)
Колір
  1. Білий (1)
  2. Чорний (1)
  3. Бежевий (1)
  4. Світлий беж (1)

Стрінги

Не бійтеся експериментувати зі своєю чуттєвістю! Стрінги - унікальна спідня білизна для особливих випадків. Якщо ви хочете підкреслити свою красу спокусливими лініями та ще більше продемонструвати свою красу, стрінги Alles – це спосіб зробити це стильно. Продуманий дизайн бренду має створити ауру чуттєвості в елегантному виконанні. Тому що сміливо не повинно означати зухвало!

Висока якість матеріалів та вибір складних фактур дозволяють кожній моделі відповідати вашим очікуванням як з погляду комфорту, так і з погляду дизайну. Жіночі стрінги - крім їх чуттєвого характеру - також виявляються ідеальним рішенням, коли ми плануємо носити одяг, що більш облягає. Вузька спідниця, гладкі капрі або, можливо, коктейльна сукня, що обтягує? Безшовні стрінги ненав'язливо вписуються в стилізацію, не випинаючи з-під одягу. Мереживні стрінги – це зовсім інша історія – ви тягнетеся до них, коли хочете більшого, ніж стриманість… щоб справити захоплююче враження!

Як вибрати ідеальні стрінги?

Тут немає жодних правил, крім ... ваших особистих уподобань! Сучасні лінії утворюють більш паралельні чи, можливо, класичні спокусливі півкола? Непрозорі м'які матеріали з гладкою поверхнею чи поєднання прозорого тюлю та грайливих візерунків? Крім того, ніхто не казав, що треба обирати! Підберіть собі всі крої, які підходять до вашого стилю і найкраще підкреслять ваш темперамент.