0
У вас немає товарів у кошику.

0

Труси класичні

У житті кожної жінки бувають моменти, коли їй потрібна спідня білизна для особливих завдань. Те, яке, з одного боку, швидко приховає недоліки в районі стегон і живота і зробить фігуру стрункішою, з іншого боку, він чудово підкреслить жіночні форми. І тут на допомогу приходять трусики із підвищеною талією! У чому їхній секрет?

У продуманому крої цих жіночих трусиків.

Висока талія доходить до пупка, завдяки чому ми отримуємо ефект тонкої талії, плоского живота та струнких сідниць. Проте чарівна функціональність – не єдина сила дизайну Alles!

Бюстгальтери, стрінги або труси з високою талією — це насамперед непідвладний комфорт часу. М'які, еластичні матеріали, гумка, що ідеально облягає на талії, що запобігає сповзанню нижньої білизни і невидимі під одягом шви - це гарантія комфорту на довгі години незалежно від обставин! Все це доповнюється оригінальним дизайном та величезним вибором малюнків. Привабливе мереживо? Виразний принт? Чи, може, чуттєва вишивка?

Крім того, широка колірна гама – класичний чорний, мінімалістичний білий, нейтральний екрю або свято сміливих кольорів - темно-синій, рожевий, червоний та багато інших. Сьогодні вибір за вами!

Трусики з високою талією нагадують надзвичайно елегантний ретро-стиль, бути квінтесенцією жіночності. Завдяки нашим неординарним пропозиціям ви подивитеся на свою фігуру під іншим кутом, а досконалість і впевненість у собі набудуть абсолютно нового сенсу!

Готові засліпити оточуючих бездоганною фігурою?