0
У вас немає товарів у кошику.

0

Фільтр
Закрити

Варіанти товарів

Розмір
  1. 38 (1)
  2. 40 (1)

Трусики для мам

Чекання появи малюка у вашому житті – прекрасний та важкий час. Правильно підібрані трусики для вагітних допоможуть відзначити унікальність цього періоду та одночасно підкреслять квітучу жіночність.

Якісні труси для вагітних не тільки забезпечують комфорт завдяки крою, що адаптується до фігури, що змінюється, але і завдяки правильному вибору кольорів і деталей, що додають блиску вашому материнству.

Трусики для вагітних характеризуються використанням еластичних матеріалів, які забезпечують м'яке обгортання тіла та виключають непередбачуваний тиск у ділянці стегон та округлення живота. Безшовні трусики для вагітних, завдяки спеціальній технології з'єднання матеріалів, додатково знижують ризик садна і роздратувань, спричинених грубим швом, які можуть поранити чутливу шкіру. Ще одне рішення з погляду крою - трусики для вагітних під живіт - крій, що забезпечує максимальний простір для фігури, що постійно змінюється.

Пам'ятайте, що, дбаючи про своє благополуччя, ви також дбаєте про благополуччя дитини - тому так важливо оточувати себе та своє тіло з особливою турботою. Нижня білизна, яку ви носите кожен день, має величезний вплив на ваш настрій - тому виберіть те, що викличе усмішку на вашому обличчі!

Перегляньте пропозиції Alles і знайдіть спосіб насолодитися кожним етапом своєї вагітності. Вибирайте труси для вагітних, які змусять вас відчути себе жіночними та чуттєвими.