0
У вас немає товарів у кошику.

0

Детальніше

Alles

Бюстгальтер Flirt U

Availability: Відсутній на складі

Звичайна ціна: 864,00 грн

Special Price 534,00 грн

Короткий огляд
Доставка
Інформація про доставку на сторінці Продукту (UA)
Повернення
Інформація про повернення на сторінці Продукту (UA)

Опис товару

«Смілива, смілива, впевнена. Чарівний м'який бюстгальтер з колекції Flirt дозволить вам бути більш чувствевнной і жіночною. Гарний класичний крій і сила чуттєвих матеріалів перетворять сором'язливість в радість вашої чуттєвості.

Трохи грайливо, трохи провокаційно - м'який бюстгальтер з легким ажурним мереживом - це все, що вам потрібно, щоб перетворитися в неперевершену спокусницю. Дизайн бюстгальтера тонко оголює бюст - збирає і піднімає його, надаючи грудей чарівну округлу форму, ажурне чорне мереживо і чорна сітка з дрібним точковим малюнком на бежевій підкладці створюють додаткове чуттєве і вишукане обрамлення вирізу. Червоний бант і тонка тонка червона лінія внизу по периметру - оригінальні акценти. Бежева підкладка, чорний і червоний колір роблять сучасний м'який бюстгальтер Flirt U чуттєвим втіленням того, що є найкрасивішим і інтригуючим в жіночій природі. Чи готові спробувати? "

Підтримуючий бюстгальтер-балконет з модної колекції FLIRT чорного кольору. Декоративний бант з підвіскою на мосту. Червоні акценти роблять бюстгальтер дуже спокусливим.

Ліфчик Flirt U, на кісточках, створений на базі класичної моделі KELLY U 04. На каркасах. Чашка зшивна, повністю покрита еластичним чуттєвим мереживом чорного кольору.

З потрійним діагональним членуванням, продубльована по всьому об'єму тонким шаром сучасного наповнювача, Внутрішня сторона чашки з трикотажного х / б полотна. Пояс виконаний з еластичного полотна і укріплений вертикальними пружними пластинами.

Повністю регульовані незнімні бретелі, триступенева застібка на два гачки.

Склад: поліамід 45%, поліестер 25%, еластан 20%, бавовна 10%.

Короткий опис

Спокусливий м'який бюстгальтер Flirt U заворожує своїм мудрим мереживом, а крихітні чорні точки і червоний колір створюють інтригуючу атмосферу.

Додаткова інформація

Модель Некласичні
Переглянуті товари