0
У вас немає товарів у кошику.

0

МИ Є ТВОРЦЯМИ ВИГОДИ, КРАСИ ТА ЧУТТЄВОСТІ.

 

ПРО ФІРМУ

Спільне українсько-польське підприємство „ Alles-Україна ” було створено у 2002 році разом з польською  компанією  „Alles” - провідним виробником жіночої білизни Польщі.  

СП «Alles- Україна» є одним з найбільших постачальників  білизни  на ринок України. Кваліфіковані працівники і використання сучасних технологій  забезпечують незвиклий потенціал і динаміку розвитку. Наші моделі створені згідно з  актуальними трендами моди.

 

МИ ЗА БЕЗПЕКУ І ЯКІСТЬ

Безпеку використання білизни «Alles» підтверджено сертифікатами, а  сировина з якої виготовлена продукція «Alles»  пройшла тестування на вміст токсичних речовин. Безпека продукції визнана Віденським інститутом ОТІ (Екології Техніки і Інновацій). Білизна «Alles» визнана безпечною для годуючих  мам  та немовлят.  „Alles” є єдиним виробником білизни у Польщі, що отримав знак EU Standard 2007, який підтверджує найвищу якість виробів.

Досконалі конструкції, найновіші технології та найвища якість використаного матеріалу – основні складові успіху, які роблять  білизну «Alles» не лише гарною і зручною, але також дуже приємною для жіночого тіла. 

 

НАША МІСІЯ

Місією нашої фірми є здобуття довіри кожної Жінки, роблячи з Неї вірну Клієнтку марки „Alles”.

Цю місію ми реалізуємо завдяки:

  • Ретельному вивченню потреб потенційних клієнток;
  • Проектуванню білизни, що відповідає сподіванням  і потребам жінок у різних  моментах  їх життя;
  • Постійному вдосконаленню процесів виробництва;
  • Налагодженню партнерських відносин з магазинами і дистриб’юторами.

У нашій пропозиції можна знайти білизну для різних жінок у будь-яких моментах життя, бо для нас кожна жінка є індивідуальністю.