0
У вас немає товарів у кошику.

0

Детальніше

Alles

Бюстгальтер CAPRI U

Availability: Відсутній на складі

870,00 грн
Короткий огляд
Доставка
Інформація про доставку на сторінці Продукту (UA)
Повернення
Інформація про повернення на сторінці Продукту (UA)

Опис товару

Ущільнений бюстгальтер з кишенями для вставок, рекомендується для середньої і великої грудей. Дизайн бюстгальтера робить видимим бюст, збираючи і піднімаючи його.

Бюстгальтер формує груди, надаючи їй привабливу округлу форму. Додаткові вставки дозволяють довільно розташувати їх в кишенях, що дозволяє нівелювати будь-яку асиметрію грудей. Ця функціональність забезпечить гарне декольте і ідеальну посадку.

Чашка зшивна, порожниста, з вертикальним членуванням «тюльпан», продубльована по всьому об'єму тонким шаром сучасного наповнювача. Її внутрішня сторона - з трикотажного х/б полотна. Невисока пройма наближає цю модель до конструкції «Анжеліка», яка забезпечує не тільки гарну підтримку, але і відкриту сексуальну лінію декольте з акцентом на верхню частину грудей.

Пояс виконаний з еластичного мереживного полотна і укріплений вертикальними пружними пластинами. Бретельки чорного кольори не відшпиляються, регулюються по довжині.

Бюстгальтер виготовлений з сітки кольору Капучино і мережива, а аксесуари чорного кольору підкреслюють його неповторний характер.

Склад: поліамід 55%, поліестер 20%, еластан 15%, бавовна 10%.

Короткий опис

Ущільнений бюстгальтер на кісточках з кишенями для вставок, рекомендується для середньої і великої грудей

Додаткова інформація

Модель Ні