0
У вас немає товарів у кошику.

0

Детальніше

Alles

Бюстгальтер DUNE PU

Availability: Відсутній на складі

1 080,00 грн
Короткий огляд
Доставка
Інформація про доставку на сторінці Продукту (UA)
Повернення
Інформація про повернення на сторінці Продукту (UA)

Опис товару

Напівм'який бюстгальтер на кісточках для середнього та великого бюсту - це легке мереживо з квітковим візерунком та аксесуарами чорного кольору. Ідеально підходить як для повсякденного марафону, так і для елегантних вечірніх прогулянок.

Бюстгальтер-балконет відмінно підтримує бюст, збирає його і піднімає, а чашки формують груди, надаючи їй округлу форму.

Чаші зі світлого мережива і чорні ремінці, відстрочка на чашках і подвійні ремінці з золотими кружками підкреслюють його неповторний характер. Чашки шиті, нижня частина на ущільнювачі, внутрішня сторона прокладена бавовняним трикотажем. Бретелі фіксовані, регульовані, а їх ширина адаптована до розміру бюстгальтера, що забезпечує комфорт для рук.

На спині застібка на подовжувач, кількість гачків (1-3) в ряду застібки збільшується пропорційно розміру бюстгальтера. У зоні декольте декоративна чорна бретель і атласний бантик.

Склад: поліамід 60%, поліестер 15%, еластан 15%, бавовна 10%

Короткий опис

Бюстгальтер напівущільнений, що ідеально підходить як для повсякденного марафону, так і для елегантних вечірніх прогулянок. Ущільнений в нижній частині чашок, він формує груди, надаючи їм округлу форму, а витончений верх зазвичай має більш легку обробку з декоративною вишивкою, мереживом або атласом. В результаті ми отримуємо рішення для всіх жінок, які цінують чарівний стиль чуттєвої нижньої білизни і зручність крою з підтримкою грудей. Завдяки такому поєднанню напівущільнені бюстгальтери незамінні в будь-якому гардеробі! Невимушена елегантність - так можна найкраще охарактеризувати напівущільнені бюстгальтери Alles. Кожен напівм'який бюстгальтер від Alles ідеально підтримує бюст, збирає його і піднімає. Рекомендуються для середніх і великих грудей.Бюстгальтер полу-уплотненный, идеально подходящий как для повседневного марафона, так и для элегантных вечерних прогулок. Уплотненный в нижней части чашек, он формирует грудь, придавая ей округлую форму, а изящный верх обычно имеет более лёгкую отделку с декоративной вышивкой, кружевом или атласом. В результате мы получаем решение для всех женщин, которые ценят очаровательный стиль чувственного нижнего белья и удобство покроя с поддержкой груди. Благодаря такому сочетанию полу-уплотненные бюстгальтеры незаменимы в любом гардеробе! Невынужденная элегантность - так можно лучше всего охарактеризовать полу-уплотненные бюстгальтеры Alles. Каждый полумягкий бюстгальтер от Alles идеально поддерживает бюст, собирает его и приподнимает. Рекомендуются для средней и большой груди.

Додаткова інформація

Модель Ні